türkçeenglish

İletişim Yasal Uyarı
OruÁ Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Ticaret Merkezi A 06 Blok No: 10AO / B 05 Esenler İSTANBUL
Tel. +90 212.438 16 50 e-mail:info@fenmak.com

Künye

Fenmak Ltd. Şti
OruÁ Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Ticaret Merkezi A 06 Blok No: 10AO / B 05
34235 Esenler İSTANBUL - TÜRKİYE

Telefon: +90.212.438 16 50

info@fenmak.com
www.fenmak.com

Site Kullanım Şartları

FENMAK sitesini ziyaret eden her şahıs, siteye giriş yapmakla birlikte aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

Online İçerik

Fenmak sitesinin sahibi Fenmak Ltd. Şti, sunulan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, tamlığı veya kalitesi konusunda hiçbir şekilde garanti vermez. Fenmak sitesinde belirtilen bilgilerin kullanılmasindan, kullanılmamasindan veya hatalı veya eksik bilgilerin kullanılmasindan dolayı, Fenmak Ltd. Şti'nin kasıtlı veya ağır ihmalli bir kusuru ispatlanamadığı sürece Fenmak Ltd. Şti'ne karsi sorumluluk ve maddi-manevi tazminat talebinde bulunulamaz. Sitede yer alan hiçbir bilgi ve teklif bağlayıcı degildir. Fenmak Ltd. Şti sitedeki sayfaları kısmen veya tamamen özel bir duyuruya gerek kalmaksızın değiştirme, tamamlama, silme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Atıflar ve Linkler

Fenmak Ltd. Şti, Fenmak sitesinden baska sitelere dogrudan veya dolayli atıflar veya linkler verilmesi durumunda, eger bu siteler kendisinin kontrol ve sorumluluk alani disinda ise, bu sitelerin içerigi ile ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ancak, gönderme yapilan sitenin içerigi hakkinda açikça bilgi sahibi olmasina, baglantilarin kaldirilmasi teknik olarak mümkün ve beklenebilir olmasina ragmen Fenmak Ltd. Şti bu link ve göndermeleri kaldirmamakta israr etmesi halinde, hukuka aykırı içeriklerden dolayı bir sorumluluk mümkün olabilir. Fenmak Ltd. Şti, link verilen sayfalarin içeriklerinin, link verme aninda hiçbir illegal içerik unsuru tasimadigini ve illegal içerik tasiyan sayfalara link vermeyecegini temin eder. Fenmak Ltd. Şti, link verilen sayfalarin güncel ve gelecekteki şekillendirilmesi ve içerigi üzerinde hiçbir etkiye sahip degildir. Bu sebeple Fenmak Ltd. Şti, link verilen sayfalarin, link verilme anindan sonra degişen içeriginden dolayı sorumluluk üstlenmemektedir. Bu tespit, Fenmak Ltd. Şti'ye ait Fenmak sitesi içinde yerlestirilmis olan bütün link ve göndermelerle ilgili olarak geçerlidir. Ayni şekilde, Fenmak Ltd. Şti tarafindan Fenmak sitesinde kurulmus olan ziyaretçi defteri, tartisma ve mesaj panosu, mailing listesi vs. gibi ziyaretçiler tarafindan siteye yapilan kayitlar için de bu tespit geçerlidir. Hukuka aykırı, yanlis, eksik içeriklerden ve özellikle bu şekilde sunulan içeriklerin kullanim ve kullanilmamasindan dogan zarardan sorumluluk, link verilen ve gönderme yapilan sitelere aittir, göndermeyi yapan Fenmak sitesinin bundan dolayi bir sorumlulugu sözkonusu degildir.

Fikri Haklar

Fenmak sitesinin tüm haklari Fenmak Ltd. Şti'e aittir. Fenmak sitesi içeriginde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazi, fotograf, doküman, ses, ve benzeri eserlerin Telif Haklari, ilgili yasal mevzuat uyarinca korunmaktadir. Bu ürünlerin hiçbiri Fenmak Ltd. Şti'in yazili izni olmadan kullanilamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, degiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanimlari ve dagitimlari kanuni olarak yasaktir. Fenmak Ltd. Şti, bütün yayinlarinda, kullanilan grafik, ses belgeleri, videolar ve metinlerde baskalarina ait fikri haklara özen göstermektedir. Kendisi bunun yaninda, bizzat tasarlanmis grafikler, ses belgeleri, videolar, metinler ve lisansi serbest birakilmis çalismalar kullanmaya öncelik vermektedir. Fenmak Ltd. Şti veya onun yazarlari tarafindan yayinlanmis çalismalar üzerindeki telif haklari Fenmak Ltd. Şti'ye aittir, açikça izin alinmaksizin yayinlanamazlar, kullanilamazlar.

Gizlilik

Site içinde şahsa özel ve/veya is ile ilgili verilerin (mail adresleri, isimler, adresler) girilme imkani mevcut ise, bu bilgilerin verilmesi kullanici tarafindan tamamen gönüllü bir şekilde gerçeklesir. Fenmak Ltd. Şti, bu bilgileri hukuksal bir yükümlülük bulunmadigi sürece hiçbir şekilde üçüncü şahıslara veya makamlara vermez ve gizli tutulmasi için gereken tedbirleri alir. Fenmak Ltd. Şti'nin site künyesinde verdigi irtibat bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafindan istenmeyen bilgilerin gönderilmesi için kullanilmasi kabul edilmez. Fenmak Ltd. Şti, bu tür gönderileri yapan spam-mailcilere karsi bu maddeye uyulmamasi halinde hukuksal yollara basvurma hakkini sakli tutar.

Hukuki Geçerlilik

Bu sorumluluk sinirlamasi bölümü, bu sayfaya link veren Fenmak sitesinin içeriginin bir parçasi olarak degerlendirilir. Buradaki metin içindeki ifadeler kismi olarak geçersiz sayilmasi halinde, geri kalan bölümlerin geçerliligi bundan etkilenmez.

İstekler ve Öneriler

İsteklerinizi ve önerilerinizi lütfen aşagıdaki adrese yollayın.

info@fenmak.com